Дитяче постільна білизна в ліжечко "Коса", набір в ліжечко, комплект постільної дитячої білизни




2 050 ₴
- Готово до відправки
- Код: набор
+380 (99) 310-01-30
- +380 (96) 125-45-54
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір в ліжечко для новонароджених "Коса"
У комплект входить:
подушка 40х60см
наволочка на блискавці 40х60см
простирадло на гумці на матрац 60х120 см
одеяло 90х110 см
підковдра на блискавці 90х110 см
захист( 4 подушечки 30х30см, коса 180см на 2 сторони ліжечка, хмара)
балдахін
карман у вигляді хмари
Склад 100% бавовна (Польща), коса Польський велюр
В наявності багато окрас, постійне оновлення асортименту. Усі кольори скинемо на Вайбер.
Виробництво: Україна
Весь асортимент товарів вистав на нашому сайті https://angelok-child.prom.ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Тип сировини | Натуральне |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 90 см |
| Довжина простирадла | 140 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 90 см |
| Довжина підковдри | 110 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | На блискавці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 050 ₴


