Дитяча постільна білизна в ліжечко "Класик", комплект постільної білизни в ліжечко
2 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: набор
+380 (99) 310-01-30
- +380 (96) 125-45-54
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дуже красива та незвичайна дитяча постільна білизна в ліжечко для новонароджених.
До комплекту "Класик" входить:
- ортопедична подушка
- простирадло на гумці
- ковдра 90х100 см
- підковдра на бліскавці 90х100 см
- захист на 4 сторони ліжечка (6 подушечок 30*30 см, 1 подушка — наголов'я, валик 120 см)
- кишеня
- балдахін + бант
- прикраси
Склад 100% бавовна (Польща)
Весь асортимент товарів представлений на нашому сайті https://angelok-child.prom.ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Тип сировини | Натуральне |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 90 см |
| Довжина простирадла | 140 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 90 см |
| Довжина підковдри | 120 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Довжина наволочки | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴








