Дитяча постільна білизна в ліжечко "Зірка", комплект постільної білизни в ліжечко
1 850 ₴
- Готово до відправки
- Код: набор
+380 (99) 310-01-30
- +380 (96) 125-45-54
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дуже красиве і незвичайне дитяче постільна білизна в ліжечко для новонароджених "Зірка"
Комплект складається з 8 елементів:
В комплект входить:
- подушка 40х60см
- наволочка на бліскавці 40х60см
- простирадло на гумці на матрац 120*60 см
- ковдра 90х110 см
- підковдра на блискавці 90х110 см
- захист(складається з 12 подушок)
- кишеня
- балдахін 3,2 м + бант
- 2 декоративних подушки зірки
Склад 100% бавовна (Польща)
Ковдра,подушка, захист - наповнювач силіконізоване волокно.
Упаковка 18х45х55см.
Матеріал 100% бавовна, вид тканини Бязь
Весь асортимент товарів представлений на нашому сайті https://angelok-child.prom.ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Тип сировини | Натуральне |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 90 см |
| Довжина простирадла | 140 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 80 см |
| Довжина підковдри | 100 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Довжина наволочки | 40 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | На блискавці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴







