Дитяча постільна білизна для новонароджених, комплект постільної білизни, постільна білизна оптом Angelok-child
390 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: постельное
+380 (99) 310-01-30
- +380 (96) 125-45-54
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча змінна постільна білизна
У наборі:
-простирадло на гумці розміром 60*120см
-наволочка 40*50см
-підковдра 110 * 140см
Тканина – 100% бавовна
Різні забарвлення
Виробництво - Україна
Оплата карткою пакунок малюка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бавовна |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 60 см |
| Довжина простирадла | 120 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 110 см |
| Довжина підковдри | 140 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Довжина наволочки | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴











