Дуже красива та незвичайна дитяча постільна білизна в ліжечко для новонароджених.
До комплекту "Класик" входить:
ортопедична подушка
простирадло на гумці
ковдра 90х100 см
підковдра на бліскавці 90х100 см
захист на 4 сторони ліжечка (6 подушечок 30*30 см, 1 подушка — наголов'я, валик 120 см)
кишеня
балдахін + бант
прикраси
Склад 100% бавовна (Польща)
Весь асортимент товарів представлений на нашому сайті https://angelok-child.prom.ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Тип сировини | Натуральне |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 140 см |
| Довжина простирадла | 90 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 90 см |
| Довжина підковдри | 120 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Довжина наволочки | 40 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | На блискавці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴





